Quick Tabs (8.x-3.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: content
sq: përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: view
sq: shfaq

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Node
sq: Nyjë

en: node
sq: nyjë

en: block
sq: blloku

en: About
sq: Informacione
