Quick Tabs (8.x-3.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: content
vi: nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Remove
vi: Xoá

en: view
vi: xem

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Display
vi: Hiển thị

en: ID
vi: Mã

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Your changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được cập nhật.

en: Normal
vi: Bình thường

en: Select a view
vi: Chọn một view

en: Arguments
vi: Tham số

en: Collapsible
vi: Có thể thu gọn

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ

en: auto
vi: tđộng

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
