Quick Tabs (8.x-3.0-alpha7) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Node
br: Skoulm

en: About
br: Diwar-benn
