Quick Tabs (8.x-3.0-alpha7) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: content
mr: मजकूर

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Block Title
mr: ब्लॉकचे  शीर्षक

en: view
mr: दाखवा

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Display
mr: दाखवा

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Node
mr: शाखा

en: Normal
mr: साधारण

en: Dependencies
mr: आवश्यकता

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
