Quick Tabs (8.x-3.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: view
ne: दृश्य

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: ID
ne: परिचय

en: Node
ne: नोड

en: Normal
ne: साधारण

en: node
ne: नोड

en: Select a view
ne: एउटा भिऊ छान्नुहोश

en: About
ne: बारेमा

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
