Quick Tabs (8.x-3.0-alpha7) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
