Quick Tabs (8.x-3.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Remove
fa: حذف

en: Block Title
fa: عنوان بلوک

en: view
fa: مشاهده

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Display
fa: نمایش

en: ID
fa: شناسه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Node
fa: محتوا

en: Your changes have been saved.
fa: تغییرات شما ذخیره شد.

en: Normal
fa: عادی

en: node
fa: محتوا

en: Select a view
fa: یک نما انتخاب کنید

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: block
fa: بلوک

en: Style
fa: سبک

en: Duplicate
fa: تکرار

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: About
fa: درباره

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها

en: View mode
fa: نحوه نمایش
