Quick Tabs (8.x-3.0-alpha7) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: content
fil: nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Remove
fil: Tanggalin

en: view
fil: tingnan

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan
