Quivers (9.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Reset
be: Скінуць

en: Other
be: Іншыя

en: Order
be: Парадак

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Processing
be: Апрацоўка

en: Apply
be: Ужыць
