Quivers (9.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: State
ca: Estat

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Other
ca: Altres

en: Order
ca: Ordre

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Shipping
ca: Tramesa

en: Processing
ca: Processant

en: Apply
ca: Aplica

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre

en: REST export
ca: Exportació REST
