Quivers (9.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Reset
el: Επαναφορά

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Other
el: Άλλο

en: Order
el: Σειρά

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Production
el: Παραγωγή

en: Shipping
el: Έξοδα αποστολής

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Tracking number
el: Αριθμός εντοπισμού

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
