Quivers (9.0.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: State
hi: अवस्था

en: Desc
hi: अवरोही

en: Inactive
hi: निष्क्रिय

en: Other
hi: अन्य

en: Order
hi: क्रम

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Processing
hi: प्रक्रिया जारी

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
