Quivers (9.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Reset
hr: Poništi

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Other
hr: Ostalo

en: Order
hr: Redoslijed

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Shipping
hr: Dostava

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: Apply
hr: Primjeni

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: Asc
hr: Uzlazno
