Quivers (9.0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Other
nn: Andre

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Production
nn: Produksjon

en: Processing
nn: Handsamar

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
