Quivers (9.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Reset
pt: Redefinir

en: State
pt: Estado

en: Desc
pt: Decrescente

en: Inactive
pt: Inativo

en: Other
pt: Outros

en: Order
pt: Pedido

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Production
pt: Produção

en: Shipping
pt: Envio

en: Processing
pt: Processando

en: Apply
pt: Aplicar

en: Cancelled
pt: Cancelado

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Tracking number
pt: Número de rastreamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente

en: Sales tax
pt: Imposto sobre vendas

en: Master
pt: Principal

en: REST export
pt: Exportação REST
