Quivers (9.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Reset
af: Herstel

en: Other
af: Ander

en: Order
af: Bestelling

en: Processing
af: Verwerking

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
