Quivers (9.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Reset
da: Gendan

en: State
da: Status

en: Desc
da: Faldende

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Other
da: Anden

en: Order
da: Rækkefølge

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Production
da: Produktion

en: Shipping
da: Forsendelse

en: Refunded
da: Refunderet

en: Processing
da: Behandler

en: Processed
da: Behandlet

en: Apply
da: Udfør

en: Cancelled
da: Annulleret

en: Offset
da: Forskydning

en: Tracking number
da: Trackingnummer

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Sales tax
da: Salgsafgift

en: REST export
da: REST eksport
