Quivers (9.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Reset
et: Tühista

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Inactive
et: Passiivne

en: Other
et: Muu

en: Order
et: Järjestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Shipping
et: Kohaletoimetamine

en: Processing
et: Töötlemine

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Tracking number
et: Jälgimiskood

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: REST export
et: REST eksport
