Quivers (9.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: State
fa: وضعیت

en: Desc
fa: نزولی

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Other
fa: ساير

en: Order
fa: سفارش

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Production
fa: محصولات

en: Shipping
fa: حمل و نقل

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Tracking number
fa: شماره پیگیری

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Sales tax
fa: مالیات بر فروش کالا

en: Master
fa: مدیر
