Quivers (9.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Reset
fi: Palauta

en: State
fi: Tila

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Other
fi: Muu

en: Order
fi: Järjestys

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Production
fi: Tuotanto

en: Shipping
fi: Toimitus

en: Processing
fi: Käsitellään

en: Apply
fi: Käytä

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Tracking number
fi: Seurantanumero

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Sales tax
fi: Myyntivero

en: Master
fi: Isäntä

en: REST export
fi: REST vienti

en: Placed
fi: Asetettu
