Quivers (9.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Reset
is: Endursetja

en: State
is: Fylki

en: Order
is: Pöntun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Processing
is: Í vinnslu

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
