Quivers (9.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Reset
it: Ripristina

en: State
it: Stato

en: Desc
it: Disc

en: Inactive
it: Inattivo

en: Other
it: Altro

en: Order
it: Ordina

en: Sort by
it: Ordina per

en: Production
it: Produzione

en: Shipping
it: Spedizione

en: Processing
it: In elaborazione

en: Processed
it: Processato

en: Apply
it: Applica

en: Cancelled
it: Annullato

en: Offset
it: Scostamento

en: Tracking number
it: Numero di tracciamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Sales tax
it: Tassa sulle vendite

en: Master
it: Principale

en: REST export
it: Esportazione REST
