Quivers (9.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Other
ku: هیتر

en: Order
ku: ڕیز

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە
