Quivers (9.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Reset
bg: Рестартирай

en: State
bg: Статус

en: Other
bg: Други

en: Order
bg: Поръчка

en: Production
bg: Продукт

en: Shipping
bg: Доставка

en: Processing
bg: Обработва

en: Apply
bg: Търси
