Quivers (9.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: Other
cy: Arall

en: Order
cy: Trefn

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Processing
cy: Prosesu

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
