Quivers (9.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: State
de: Status

en: Desc
de: Absteigend

en: Inactive
de: Inaktiv

en: Other
de: Weitere

en: Order
de: Reihenfolge

en: Sort by
de: Sortierung

en: Production
de: Produktion

en: Shipping
de: Versandkosten

en: Processing
de: Verarbeitung läuft …

en: Processed
de: Verarbeitet

en: Apply
de: Anwenden

en: Cancelled
de: Abgebrochen

en: Offset
de: Versatz

en: Tracking number
de: Sendungsverfolgungsnummer

en: Current User
de: Aktueller Benutzer

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Shipped
de: Versandt

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Sales tax
de: Umsatzsteuer

en: Placed
de: Platziert
