Quivers (9.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Reset
es: Restablecer

en: State
es: Estado

en: Inactive
es: Inactivo

en: Other
es: Otro(s)

en: Order
es: Pedido

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Production
es: Producción

en: Shipping
es: Envío

en: Processing
es: Procesando

en: Processed
es: Procesado

en: Apply
es: Aplicar

en: Cancelled
es: Cancelado

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Tracking number
es: Número de seguimiento

en: Current User
es: Usuario actual

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster

en: REST export
es: Exportacion REST

en: Placed
es: Realizado
