Quivers (9.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Other
jv: Liyané

en: Order
jv: Urutan

en: Processing
jv: Lagi proses

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
