Quivers (9.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: ,
ug: ،

en: Other
ug: باشقا

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
