Quivers (9.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Other
cs: Jiné

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Production
cs: Výroba

en: Shipping
cs: Přeprava

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Apply
cs: Použít

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: Offset
cs: Posun

en: Tracking number
cs: Číslo pro sledování

en: Current User
cs: Současný uživatel

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
