Quivers (9.0.0-beta4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Desc
eo: malkreske

en: Other
eo: Alia

en: Order
eo: Ordo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Processing
eo: Traktante

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
