Quivers (9.0.0-beta4) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Debug Mode
id: Mode Debug

en: State
id: Status

en: Other
id: Lainnya

en: Order
id: Urutan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Shipping
id: Pengiriman

en: Processing
id: Memproses

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun

en: Placed
id: Dibuat
