Quivers (9.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Reset
ja: リセット

en: State
ja: 状態

en: Desc
ja: 降順

en: Other
ja: その他

en: Order
ja: オーダー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Production
ja: 運用中

en: Shipping
ja: 配送

en: Processing
ja: 処理中

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Tracking number
ja: トラッキングナンバー

en: Current User
ja: 現在のユーザー

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: REST export
ja: REST エクスポート

en: Placed
ja: 成立
