Quivers (9.0.0-beta4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Order
km: លំដាប់

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ
