Quivers (9.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: State
nl: Status

en: Desc
nl: Aflopend

en: Inactive
nl: Inactief

en: Other
nl: Andere

en: OFF
nl: UIT

en: Order
nl: Volgorde

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Production
nl: Productie

en: Shipping
nl: Verzending

en: Processing
nl: Verwerken

en: Processed
nl: Verwerkt

en: Apply
nl: Toepassen

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Tracking number
nl: Tracking-nummer

en: Current User
nl: Huidige gebruiker

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Shipped
nl: Verzonden

en: Asc
nl: Oplopend

en: REST export
nl: REST-export

en: Placed
nl: Geplaatst
