Quivers (9.0.0-beta4) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: State
oc: Estat

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Other
oc: Autre

en: Order
oc: Òrdre

en: Sort by
oc: Triar per

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
