Quivers (9.1.3-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Other
ast: Otru

en: Order
ast: Orde

en: Processing
ast: Procesando
