Quivers (9.1.3-beta1) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Debug Mode
fr: Mode débogage

en: State
fr: État

en: Inactive
fr: Inactif

en: Other
fr: Autre

en: ON
fr: Activé

en: OFF
fr: Désactivé

en: Order
fr: Ordre

en: Sort by
fr: Trier par

en: Shipping
fr: Expédition

en: Refunded
fr: Remboursé

en: Processing
fr: En cours de traitement

en: Processed
fr: Traité

en: Apply
fr: Appliquer

en: Cancelled
fr: Annulé

en: Offset
fr: Décalage

en: Tracking number
fr: Numéro de suivi

en: Current User
fr: Utilisateur courant

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Shipped
fr: Expedié

en: Sales tax
fr: Taxe sur ventes

en: Master
fr: Principal

en: API mode
fr: Mode de l'API

en: REST export
fr: Export REST

en: Placed
fr: Placé
