Quivers (9.1.3-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Reset
gl: Reiniciar

en: State
gl: Estado

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Other
gl: Outro

en: Order
gl: Orde

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Processing
gl: Procesando

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
