Quivers (9.1.3-beta1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Reset
he: איתחול

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Other
he: אחר

en: Order
he: סידור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Shipping
he: משלוח

en: Processing
he: בתהליך

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
