Quivers (9.1.3-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა

en: Processing
ka: დამუშავება

en: - All -
ka: - ყველა -
