Quivers (9.1.3-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Other
ps: نور

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
