Quivers (9.1.3-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Order
ta: வரிசை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Processing
ta: வேலை நடைபெற்றுக்கொண்டிருக்கிறது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
