Quivers (9.1.3-beta1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Reset
uk: Скинути

en: Debug Mode
uk: Режим зневадження

en: State
uk: Стан

en: Desc
uk: Спад

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Other
uk: Інше

en: ON
uk: ВКЛ

en: OFF
uk: Викл

en: Order
uk: Послідовність

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Production
uk: Експлуатація

en: Shipping
uk: Доставка

en: Processing
uk: Обробка

en: Processed
uk: Оброблене

en: Apply
uk: Застосувати

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Offset
uk: Зміщення

en: Tracking number
uk: Номер відстежування

en: Current User
uk: Поточний користувач

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Shipped
uk: Доставлене

en: Asc
uk: Зрост

en: Sales tax
uk: Податок з продажів

en: Master
uk: Головне

en: REST export
uk: REST-експорт

en: Placed
uk: Розміщено
