Quivers (9.1.3) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: State
lt: Etapas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Other
lt: Kiti

en: Order
lt: Tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Production
lt: Produkcija

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Tracking number
lt: Sekimo numeris

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Shipped
lt: Išsiųsta
