Quivers (9.1.3) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Reset
lv: Attīrīt

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Other
lv: Citi

en: ON
lv: IESLĀGT

en: OFF
lv: IZSLĒGT

en: Order
lv: Secība

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Production
lv: Darba

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
