Quivers (9.2.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Other
ar: آخر

en: Order
ar: الترتيب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
