Quivers (9.2.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Other
bo: གཞན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
