Quivers (9.2.1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: State
hu: Állapot

en: Desc
hu: Csökk

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Other
hu: Egyéb

en: ON
hu: BE

en: OFF
hu: KI

en: Order
hu: Rendelés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Production
hu: Termelés

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: Processed
hu: Feldolgozott

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: Offset
hu: Eltolás

en: Tracking number
hu: Követési szám

en: Current User
hu: Aktuális felhasználó

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Shipped
hu: Kiszállítva

en: Asc
hu: Növ

en: Sales tax
hu: Forgalmi adó

en: Master
hu: Mester

en: Placed
hu: Rendelés leadva
