Quivers (9.2.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Processing
kn: ಸಂಸ್ಕರಣೆಗೊಳ್ಳುತ್ತಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Cancelled
kn: ರದ್ದುಗೊಂಡಿದೆ
